افزایش تعداد فروشگاه‌های رایتل
آذر ۴, ۱۳۹۴
بازار موبایل ایران در انحصار گوشی‌های قاچاق
آذر ۴, ۱۳۹۴

روحانی همان هاشمی است!

روحانی همان هاشمی است!

۹۴/۰۹/۰۴ – ۱۰:۴۸

شماره: ۱۳۹۴۰۹۰۴۰۰۰۱۸۸

نسخه چاپیارسال به دوستان

http://fna.ir/26XS8Z

کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

استدلال روزنامه آرمان برای غیبت روحانی در جلسات مجمع تشخیص مصلحت:

روحانی همان هاشمی است!

درحالی که سخنگوی دولت غیبت‌ رئیس‌جمهور در جلسات مجمع تشخیص مصلحت را مشغله کاری عنوان کرده روزنامه آرمان اصرار دارد قرابت روحانی و هاشمی را دلیلی برای این عدم حضور معرفی کند.

خبرگزاری فارس: روحانی همان هاشمی است!

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، یکی از انتقاداتی که به رئیس‌جمهور سابق کشور وارد می‌شد عدم حضور وی در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام بود، انتقادی که به حسن روحانی نیز وارد است به طوری که آخرین حضور رئیس‌جمهور در جلسات مجمع به خرداد ماه سال جاری بر می‌گردد.

روز گذشته نوبخت، سخنگوی دولت دلیل عدم حضور رئیس جمهور در مجمع تشخیص مصلحت را مشغله کاری عنوان کرد و گفت: ارتباط دولت و مجمع تشخیص مصلحت نظام، محکم است و هر زمان فرصت برای آقای رئیس جمهور پیش بیاید، در جلسات مجمع حضور خواهد یافت.

اما روزنامه آرمان(روزنامه منتسب به خاندان هاشمی) عدم حضور روحانی در جلسات مجمع را به دلیل قرابت وی با آیت الله هاشمی رفسنجانی توجیه می‌کند و می‌نویسد: روحانی از زمان آغاز فعالیتش در قامت رئیس‌جمهور برنامه خود را اینگونه تنظیم کرد که ثبات نسبی در داخل کشور فراهم کند و همزمان با آن پرونده هسته‌ای را حل و روابط بین‌المللی را تقویت کند. وی تمام این برنامه‌ها را طی مشورت با آیت‌الله هاشمی که رئیس مجمع تشخیص مصلحت است در دستور کار قرار داده و می‌دهد. روحانی همان هاشمی است و تحولات رخ داده در کشور به ویژه در عرصه بین‌المللی راهکارهایی است که دولت روحانی از تجربه هاشمی آموخته و اجرا کرده است. هاشمی و روحانی با هم عهدی نانوشته دارند که ایران را در تمام عرصه‌ها سربلند کنند و همگان شاهد هستند در این مسیر گام بر می‌دارند. 

 

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

http://fna.ir/26XS8Z


منبع : Fars News Agency
کلمات کلیدی : طراحی سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.