دانلود Social Auto Poster v2.4.5 | افزونه وردپرس

سلام دوستان

آرا هیچگونه مسئولیتی در قبال محصولات رایگان ، به عهده ندارد و تمام مسئولیت استفاده از این ابزار ها به عهده کاربر می باشد.

مژده به کاربران سایت آرا

پس از تماس های فراوان شما کاربران گرامی

 

 افزونه وردپرس Social Auto Poster v2.4.5 ارسال اتوماتیک مطالب به شبکه های اجتماعی

Social Auto Poster نام افزونه ای برای وردپرس می باشد که شما را قادر می سازد تا به راحتی و به صورت اتوماتیک مطالب موجود در وب سایت خود را در شبکه های اجتماعی (فیسبوک ، توییتر ، LinkedIn) منتشر کنید. این سیستم قادر است با استفاده از حساب کاربری مشخص شده ، به صورت اتوماتیک آخرین مطالب ارسال شده در وب سایت شما به همراه لینک را به صفحات مشخص شده در فیسبوک ، حساب کاربری توییتر ، Tumblr ، BufferApp و LinkedIn منتشر سازد.

 

 

Social Auto Poster v2.4.5
Social Auto Poster lets you automatically post all your content to social networks such as Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, BufferApp. The whole process is completely automated. Just write a new post and it will be published to your configured social network account. You can reach the most audience and tell all your friends, readers and followers about your new post.

Social Auto Poster v2.4.5 Changelog

= Version 2.4.5 (2017-08-01) =
[+] Added support for posting type “photo” in tumblr.

تمام این ویژگی ها کاملا رایگان ، به درخواست شما در اختیار شما

 ( رایگان برای تمام کاربران سایت آرا )

رمز فایل فشرده : www.arawebco.ir

آرا هیچگونه مسئولیتی در قبال محصولات رایگان ، به عهده ندارد و تمام مسئولیت استفاده از این ابزار ها به عهده کاربر می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *