دانلود WP Smush Pro V2.7.8 | افزونه فارسی وردپرس

سلام دوستان

افزونه فارسی وردپرس WP Smush Pro V2.7.8

بهینه سازی تصاویر با افزونه وردپرس WP Smush Pro V2.7.8

یکی از افزونه های کاربردی وردپرس که کمک به بهینه سازی تصاویر میکند افزونه WP Smush می باشد. این افزونه وردپرس مناسب سایت های هست که بیشتر روی تصاویر تمرکز دارند زیرا این افزونه از همه لحاظ تصاویر سایت شما را بهینه میکند و باعث افزایش سرعت ایندکس در نتایج گوگل می شود.
پیشنهاد آرا این است که حتما از این افزونه برای سایت وردپرسی استفاده کنید

همانطور که می دانید باید حجم تصاویر سایت شما کم باشد تا سرعت بیشتری داشته باشد. WP Smush Pro افزونه ای جهت بهینه سازی تصاویر و کم حجم کردن حجم عکس میباشد بدون آن که از کیفیت عکس کم شود ، البته این افزونه برای کسانی که وردپرس کار میکنند باعث میشود که در این زمینه تنبل شوند و سراغ راه های درست برای سئو وبسایت خود نروند . در هر صورت باید این افزونه معرفی شود .
نام این افزونه wp Smush میباشد. Smush به معنای بهینه سازی تصاویر است ، یاهو نیز یک سرویس اختصاصی برای این مورد ایجاد کرده اما با این افزونه میتوانید به صورت کاملا حرفه ای تصاویر خود را کم حجم کنید.

چرا WP Smush Pro ؟
بهینه سازی تصاویر
کم حجم کردن تصاویر
انجام کمپرس تصاویر
سرعت بالا در بهینه سازی
تاثیر بر رتبه سئو
تاثیر بر رتبه موتور های جستجو
تاثیر بر سایت Gtmetrix
افزایش سرعت سایت

پس از نصب و فعالسازی این افزونه ، بصورت خودکار با آپلود تصاویر در سایت شما ، حجم آنها کم خواهد شد و سرعت بیشتری را برای سایت شما به ارمغان خواهد آورد.

WP Smush Pro

حسن این افزونه این است که پس از نصب و فعال سازی، هر تصویری را که در نوشته آپلود کنید خود این افزونه بصورت خودکار بهینه سازی می کند و با کمترین حجم ممکن در نوشته قرار میدهد. همچنین این قابلیت را دارد که تصاویر نوشته های قبلی را هم بهینه سازی کنید.

برای بهینه کردن تصاویری که قبلا آپلود شدند ۲ راه دارید:
اول آنکه در بخش رسانه ، مقابل تصاویر ، روی دکمه Smush now کلیک کنید
این روش برای بهینه کردن تک تک تصاویر به کار میرود

 

smushit

 

روش دوم اینگونه است که بعد از نصب افزونه، در سر فصل رسانه گزینه ای ایجاد میشود به نام WP Smush که با ورود به آن صفحه و کلیک بر روی BULK SMUSH NOW تمام تصاویر شما بهینه سازی می شود.
زمانی که هر تصویری به کمک افزونه بهینه سازی شد، میزان حجمی که از آن کم شده است را به شما نشان میدهد.

 

Resize, optimize and compress all of your images with the incredibly powerful and 100% free WordPress image smusher, brought to you by the superteam at WPMU DEV!

WP Smush Pro V2.7.8 Changelog

* Fixed:
* Plugin conflict causing JS error which disables text editor in some cases

 

تمام این ویژگی ها کاملا رایگان ، به درخواست شما در اختیار شما

 ( رایگان برای تمام کاربران سایت آرا )

رمز فایل فشرده : www.arawebco.ir

آرا هیچگونه مسئولیتی در قبال محصولات رایگان ، به عهده ندارد و تمام مسئولیت استفاده از این ابزار ها به عهده کاربر می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *