طراحی سایت ارزان

گروه طراحی سایت آرا  با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی سایت اکنون برای کاهش هزینه های طراحی سایت اقدام به  طراحی وب سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس نموده است.

 

چرا وب سایت؟

از آنجا که یک وب سایت اساسا یک فروشگاه محسوب می شود و محیطی است برای توقف و جذب کاربران بسیار ، پس باید به گونه ای باشد که نیاز مشتری را به خوبی پاسخ دهد. یکی از جنبه های مهم در طراحی سایت توانایی یکپارچگی ادغام عناصر به طوری که مشتریان بتوانند علاوه بر یادگیری در مورد یک محصول ، آن را انتخاب و به راحتی آن را خریداری کنند. برای این کار، یک متخصص در طراحی سایت باید به لحاظ تکنیکی نیز در ساخت یک سایت ماهر باشد، و محیطی ساده و راحت و کاربر پسند را به جای محیطی خسته کننده و یا گیج کننده برای کاربر به وجود آورد. ما در گروه طراحی سایت آرا وب کو به شما اطمینان خاطر می دهیم که وب سایت های طراحی شده کاملا کاربرپسند بوده و در راستای توسعه کسب و کار شما باشد.

 

چرا وردپرس؟

سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای بیش از ۳۰.۰۰۰ توسعه دهنده در سرتاسر جهان می باشد و شما قدر هستید تا با قالب وردپرس ، کاملا ظاهر وب سایت خودتان را تغییر دهید و با افزونه وردپرس به راحتی میتوانید امکانات مورد نظرتان را به وب سایت خود ، اضافه کنید.

 

چرا آرا وب کو؟

ما در گروه آرا از وب سایت وردپرسی حمایت میکنیم و آن را توسعه خواهیم داد. طراحی سایت آرا وب کو ، مجری بزرگترین برندها در زمینه طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، سئو سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی پورتال سازمانی می باشد.
طراحی سایت آرا ،طراحی وب سایت،طراحی سایت تهران،طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای با قوی ترین نمونه کارها

 

برخی از فعالیت های گروه آرا در زمینه وردپرس بدین شرح می باشد : آموزش فارسی wordpress , آموزش فارسی Woocommerce ,آموزش وردپرس , آموزش ووکامرس . آرا یکی از بروزترین مراجع آموزش وردپرس ، افزونه وردپرس و ارائه قالب وردپرس رایگان در ایران , قالب رایگان وردپرس , دانلود قالب وردپرس , قالب فارسی وردپرس , دانلود وردپرس فارسی ,جدیدترین نسخه وردپرس , فیلم های آموزش فارسی وردپرس , آموزش تصویری وردپرس , افزونه وردپرس , پلاگین وردپرس , طراحی قالب وردپرس و کدنویسی وردپرس , آموزش وردپرس , راهنمای وردپرس , ارائه آموزش های وردپرس , مشاوره و پشتیبانی از سایت های وردپرسی و فروشگاههای ووکامرسی.