دانلود WooCommerce Email Customizer v1.5.13 | افزونه فارسی وردپرس

افزونه فارسی WooCommerce Email Customizer with Drag and Drop Email Builder 

افزونه WooCommerce Email Customizer یکی از افزونه های حرفه ای برای شخصی سازی ایمیل های فروشگاه ساز ووکامرس است،اگر شما هم از ووکامرس استفاده می کنید حتما به این افزونه نیاز خواهید داشت. فروشگاه ساز ووکامرس بزرگترین پلاگین برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی وردپرس است،که این افزونه امکان ارسال ایمیل برای هر اقدامی که در فروشگاه شما صورت می گیرد را دارد که ایمیل های ووکامرس به صورت پیش فرض از امکانات کمی برخوردار هستند.
این افزونه به شما امکان طراحی ایمیل های حرفه ای برای بخش های مختلف سایت از سفارش جدید گرفته تا لغو سفارش را می دهد.ایمیل های بخش جدانشدنی هر فروشگاه اینترنتی هستند و شما باید توجه ویژه ای به این بخش داشته باشید.
با استفاده از این افزونه و امکاناتی که به صورت کشیدن و رها کردن در اختیار شما قرار می دهد می توانید از امکانات گسترده ای برای طراحی ایمیل های خود استفاده کنید.در این افزونه شما با یک پنل گرافیکی برای ایجاد ایمیل های سفارشی در ووکامرس روبرو هستید.
در افزونه WooCommerce Email Customizer شما میتوانید ایمیل های شخصی سازی شده را به صورت زنده مشاهده کنید،ضمن اینکه امکان ارسال ایمیل آزمایشی هم در افزونه موجود است و شما میتوانید به راحتی بخش ایمیل فروشگاه اینترنتی خود را حرفه ای کنید.
در این افزونه شما با ۱۵ المان برای طراحی یک ایمیل حرفه ای روبرو هستید که شامل آیکن ها،جداول،شبکه های اجتماعی و امکانات دیگر که می توانید به صورت کشیدن و رها کردن از آنها در طراحی ایمیل خود استفاده کنید.

ویژگی های افزونه WooCommerce Email Customizer :

قدرت گرفته از Vue.js
امکان طراحی ایمیل به صورت حرفه ای در ووکامرس
دارای امکانات گسترده بیش از ۱۵ المان برای طراحی
امکان افزودن لوگو،تصویر و سربرگ
دارای پیش نمایش زنده
امکان ارسال ایمیل آزمایشی
دارای کدهای کوتاه

 

Info

WooCommerce Email Customizer with Drag and Drop Email Builder v1.5.13
Revolutionary Email Customizer for WooCommerce with Drag and Drop builder. Customize everything in the WooCommerce Email Order notification emails with a drag and drop editor.
Email Customizer is compatible with WooCommerce 3.6, 3.5 and all of 3.x versions. And it now supports WooCommerce Subscription emails as well

 

Changelog

2020-01-01 Version 1.5.13

– Automatic short codes for order meta values. Useful when you want to display an order meta value in your email. You do not have to create custom short codes for order meta values hereafter. You can view the available order meta short codes in the short code window
Introduced Copy To feature. You can copy an email template to another template. Now both Copy TO and Copy from options are available for better convenience
Support for Emojis in emails

 

راهنمای نصب

پس از دریافت فایل را از حالت فشرده خارج کرده و سپس پوشه woocommerce_email_cuztomizer_with_drag_and_drop_builder را زیپ کرده و از بخش افزونه های وردپرس نصب کنید. اگر زبان فارسی بر روی افزونه فعال نشد ، فایل woo-email-customizer-page-builder-fa_IR.mo موجود همراه افزونه (و یا موجود در شاخه i18n پوشه languages) را در شاخه wp-content/languages/plugins کپی کنید
برای دریافت آپ دیت های بعدی نیز به همین صفحه مراجعه نمایید.

 

اطلاعات فایل

حجم فایل : 4 مگابایت

شرکت سازنده : Flycart Technologies LLP

تاریخ انتشار : 2020-01-01

منبع : آرا وب کومرجع افزونه و قالب وردپرس

رمز فایل : www.arawebco.ir

 

نکات مهم دانلود:

قبل از دانلود فایل و هرگونه استفاده از سایت و لینک ها ابتدا قوانین و مقررات آرا وب کو را مطالعه و تایید نمایید.
بخشی از آرشیو قدیمی سایت از روی سرور حذف شده است در صورت غیرفعال بودن لینک ها از طریق نظرات اطلاع رسانی نمایید.
آرا وب کو تنها با دامنه ir. فعالیت میکند و دیگر دامنه های مشابه جعلی می‌باشند و ارتباطی با ما ندارند.
جهت درخواست فایل مورد نظر خود به صفحه تماس با ما مراجعه و درخواست خود را ارسال کنید.
اطلاعات پشتیبانی وردپرس را جهت بهبود عملکرد سایتتان ، مطالعه کنید.
سوالات و مشکلات خود را در رابطه با همین پست در نظرات مطرح کنید.
جهت سفارش طراحی سایت از بخش مربوطه اقدام کنید.
 

دیدگاهتان را بنویسید